Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.615 € GBP 8.450 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2015-03 Километража 167266 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-12 Километража 175585 км Сила
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.930 € PLN 188.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 24600 км Сила
Полска, Nowa Huta
камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5 камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5 камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 197976 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2490 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1995 Километража 418659 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.010 € NOK 140.000 NOK
Камион фургон
Носивост 2705 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 103434 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 185645 км Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со завеса
Носивост 6600 кг Зафатнина 19.8 м³
Година 1987 Километража 350000 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3260 кг
Година 2012 Километража 153717 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.260 € PLN 199.000 PLN
Камион со церада
Носивост 4080 кг
Година 2014 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
14.740 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 155000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
14.680 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3800 кг Зафатнина 2998 м³
Година 2011 Километража 210000 км Сила
Полска, Warszawa
камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18 камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18
2
Контактирајте го продавачот
11.150 € PLN 52.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 433000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
65.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2021 Километража 3000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 178899 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година Километража 17000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2000 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3210 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Германија, Bovenden
камион-ладилник MITSUBISHI Canter камион-ладилник MITSUBISHI Canter камион-ладилник MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
25.890 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-02 Километража 130398 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 166300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион фургон
Година 2001 Километража 110303 км Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион фургон
Година 2002 Километража 209043 км Сила
Холандија, Woudenberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се