Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

30 огласа: Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 172782 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон MITSUBISHI DRAGON FH 215 камион фургон MITSUBISHI DRAGON FH 215 камион фургон MITSUBISHI DRAGON FH 215
3
Контактирајте го продавачот
12.170 € TRY 249.500 TRY
Камион фургон
Година 1999 Километража 993000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-12 Километража 175585 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
9.605 € GBP 8.450 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2015-03 Километража 167266 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.910 € PLN 188.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 24600 км Сила
Полска, Nowa Huta
камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5 камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5 камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 197976 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2490 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1995 Километража 418659 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.970 € NOK 140.000 NOK
Камион фургон
Носивост 2705 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 103434 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 185645 км Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со завеса
Носивост 6600 кг Зафатнина 19.8 м³
Година 1987 Километража 350000 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3260 кг
Година 2012 Километража 153717 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.250 € PLN 199.000 PLN
Камион со церада
Носивост 4080 кг
Година 2014 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
14.740 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 155000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
14.680 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3800 кг Зафатнина 2998 м³
Година 2011 Километража 210000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.760 €
Камион со церада
Година 2001 Километража 135000 км Сила
Украина, м. Луцьк
камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18 камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18
2
Контактирајте го продавачот
11.150 € PLN 52.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 433000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
65.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2021 Километража 3000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 178899 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година Километража 17000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2000 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3210 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Германија, Bovenden
камион-ладилник MITSUBISHI Canter камион-ладилник MITSUBISHI Canter камион-ладилник MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
25.890 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-02 Километража 130398 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 166300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се