Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

97 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2290 кг
Година 2013 Километража 373254 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 04/2007 Километража 993400 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 1994 Километража 114453 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 51360 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража 195650 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 32 м³ Капацитет 12 палети
Година 2016 Километража 219811 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 751200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017 Километража 265000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 25 м³
Година 2017 Километража 285000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 239000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011 Километража 160000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 30 м³
Година 2016 Километража 120000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2018 Километража 168672 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2235 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 316776 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14400 кг
Година 2013 Километража 469000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2018 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2017 Километража 133000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
88.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 562000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2011 Километража 256000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 15 палети
Година 2018 Километража 190518 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 555570 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 732000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион работилница
Година 1995 Километража 84267 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1033360 км Сила
Унгарија, Szeged
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се