Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2018 Километража 778000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
72.350 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 10/2009 Километража 1400 км Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 12/2008 Километража 3500 км Сила
Турција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1518 Atego E5 4x2 Truk -18 FRIGO BOX камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1518 Atego E5 4x2 Truk -18 FRIGO BOX камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1518 Atego E5 4x2 Truk -18 FRIGO BOX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2015 Километража 150000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
31.300 € TRY 575.500 TRY
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 936000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
29.720 € TRY 546.500 TRY
Камион со завеса
Година 2004 Километража 956000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се