Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Србија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Србија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 399980 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15450 кг Евро Euro 6 Зафатнина 94.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-04 Километража 424984 км Сила
Србија, Simanovci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 317325 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 277243 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4824 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01 Километража 449170 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4805 кг Евро Euro 6
Година 2014-08 Километража 296019 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4895 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 365421 км Сила
Србија, Simanovci
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се