Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2/2015 Километража 333674 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 4/2002 Километража 823353 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 1115344 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион со завеса
Година 2011 Километража 985000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 3/2011 Километража 357125 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
18.600 €
Камион со церада
Година 2005 Километража 620000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион со церада
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Камион фургон
Година 2011 Километража 238000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион фургон
Година 2/2000 Километража 489215 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 39.81 м³
Година 1/2000 Километража 1701325 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се