Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Швајцарија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7830 кг Евро Euro 1 Зафатнина 46.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994-03-21 Километража 677100 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
26.630 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 550842 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
25.565 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 655375 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.891 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 807823 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.359 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13050 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-10 Километража 691470 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 440000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 932000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2006-08 Километража 780000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 493419 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.978 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 239850 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
17.043 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 2470 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-26 Километража 394501 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион фургон
Година 10/2008 Километража 972599 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 634929 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-27 Километража 590178 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
37.815 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7800 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 794701 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.152 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4890 кг Евро Euro 6
Година 2014-12-11 Километража 366875 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
31.424 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 727392 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.685 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 488361 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
39.946 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 372725 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 12/2001 Километража 53100 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 12/2001 Километража 61000 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-05 Километража 716000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се