Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Романија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 225400 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8100 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Романија, Roman
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17,06 € RON 84,03 RON
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 873821 км Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
17,06 € RON 84,03 RON
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 1996 Километража 800000 км Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
17,06 € RON 84,03 RON
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 532093 км Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
17,06 € RON 84,03 RON
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
17,06 € RON 84,03 RON
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 862253 км Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
6.834 € RON 33.660 RON
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 810029 км Сила
Романија, Panic / Zalau
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион со церада
Носивост 6060 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 810029 км Сила
Романија, Panic / Zalau
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се