Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Португалија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Португалија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 1999-07 Километража 711000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион со завеса
Година 06/1994 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1994 Километража 722788 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2009 Километража 512000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 17.68 м³
Година 2001 Километража 200550 км Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 403173 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2008 Километража 440681 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2009 Километража 477670 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2003 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 41329 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 698452 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 2
Година 12/1998 Километража 361854 км Сила
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се