Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Полска: 159 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224 , E6 , 4x2 , 18 EPAL , GLOB cab , lift 1500 kg
20
Контактирајте го продавачот
32.610 € PLN 150.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 45.31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 250000 км Сила 240 кс
Полска, Kraków
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1221 , E6 , 18 EPAL box , tail lift , retarder
42
Контактирајте го продавачот
35.870 € PLN 165.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 190000 км Сила 210 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224 , E6 , Box 7,10m , Glob Cabin
33
Контактирајте го продавачот
36.520 € PLN 168.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 300000 км Сила 240 кс
Полска, Kraków
камион фургон MERCEDES-BENZ Antos 2540 , E6 , 6x2 , 17 EPAL , 2x side opening , tail lift
35
Контактирајте го продавачот
39.130 € PLN 180.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 450000 км Сила 400 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 19 EPAL , lift axle , StreamSpace
38
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 550000 км Сила
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 19 EPAL , Retarder , lift axle , Stream
50
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 500000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 , E6 , 15 EPAL , Bitemperature , lift 1000kg , side d
47
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 200000 км Сила 230 кс
Полска, Kraków
изотермален камион MERCEDES-BENZ Atego 1224 , E6 , 4x2 , retarder , 18 EPAL , Glob cab , tail lif
20
Контактирајте го продавачот
32.610 € PLN 150.000 PLN
Изотермален камион
Евро Euro 6 Зафатнина 45.31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 250000 км Сила 240 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Antos 1827 , E6 , 4x2 , 22 EPAL , BI TEMP , side door , lift 2.0
31
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6740 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 400000 км Сила 270 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2543 , E6 , 6x2 , 18 EPAL , partition wall , StreamSpace
31
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 450000 км Сила 430 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , Schmitz 18 EPAL , height 2,6m , retarde
21
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 500000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион со завеса MERCEDES-BENZ Actros 2548 , E6 , MEGA , JUMBO 120m3 , 38 EPAL , crossing set , + приколка завеса
68
Контактирајте го продавачот
86.740 € PLN 399.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 27535 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 195000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 22 EPAL , Side door , lift axle , Carri
37
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 560000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1321 , E6 , 4x2 , 18 EPAL , tail lift , 5 UNITS
30
Контактирајте го продавачот
34.350 € PLN 158.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 44.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-12 Километража 140000 км Сила 210 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , e6 , 6x2 , BI-temperature ,19 EPAL , side door , r
43
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 480000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се