Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Литванија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2006 Километража 588011 км Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
599 € / месец
Камион фургон
Носивост 5900 кг
Година Километража Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
аукција 5.500 €
Камион фургон
Година 1999 Километража 216053 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2004 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2940 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 433013 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 380000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 410000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион фургон
Носивост 4110 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 440000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 950000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 414153 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 960000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Изотермален камион
Евро Euro 3 Зафатнина 34.91 м³
Година 2002-11-29 Километража 788897 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 6720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
27.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 08/2013 Километража 261092 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1999 Километража 167000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1500 кг
Година 03/1989 Километража 476839 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 193167 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 366000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Изотермален камион
Евро Euro 5 Зафатнина 41.63 м³
Година 2011-05-10 Километража 941800 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 359000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 03/2014 Километража 1087263 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се