Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Летонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Камион-ладилник
Година 10/2013 Километража 822000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³
Година 06/2010 Километража 918000 км Сила
Латвија, Рига
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1999 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион фургон
Носивост 8360 кг Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 402000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион фургон
Носивост 8400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Километража 683565 км Сила
Латвија, Рига
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се