Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 2000-05-30 Километража 525000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37 м³
Година 2006-08 Километража 70000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEG= 1524 L BLUETEC 4
1
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6850 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02-01 Километража 375000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 335000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 06/2011 Километража 140000 км Сила
Италија, Giugliano in Campania
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 490000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 799200 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 800000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 1175000 км Сила
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12040 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 1374190 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 2011-03 Километража 1175000 км Сила
Италија, Calenzano
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион фургон
Носивост 11500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 1022418 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион фургон
Носивост 2300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997-03 Километража 58000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2001 Километража 667 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12850 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 975800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 5770 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 330700 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 11800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража 949600 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 345900 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15420 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1105000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 13280 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1277800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се