Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража 200118 км Сила
Хрватска, Dubrava
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1820 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 457477 км Сила
Хрватска, Čakovec
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 23 палети
Година 11/2007 Километража 1015000 км Сила
Хрватска, Rijeka
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 126500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 122000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се