Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

301 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.550 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9325 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-01 Километража 298857 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2395 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.05 м³
Година 2013-08 Километража 409500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 1250 кг Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 205962 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 41.14 м³
Година 2017 Километража 184000 км Сила
Германија, Bühl
камион фургон MERCEDES-BENZ 2542 + приколка фургон камион фургон MERCEDES-BENZ 2542 + приколка фургон
2
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2012 Километража 885000 км Сила
Германија, Hainburg
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 1974 Километража 809000 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7560 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.09 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2015-05 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 728434 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8775 кг Евро Euro 6
Година 2020-01 Километража 103000 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
22.770 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³
Година 2012 Километража 685045 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети
Година 2012 Километража 268090 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
72.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-08 Километража 130702 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3635 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 87293 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 153000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 248000 км Сила
Германија, Altrip
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 57.29 м³
Година 2012 Километража 1074324 км Сила
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-12 Километража 144550 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.03 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06 Километража 834533 км Сила
Германија, Delbrück
камион со церада MERCEDES-BENZ Atego III камион со церада MERCEDES-BENZ Atego III
2
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 43.75 м³
Година 2015 Километража 379000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 43.75 м³
Година 2016 Километража 230000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07 Километража 267344 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
49.550 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05-13 Километража 441292 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 37.16 м³
Година 2013-07 Километража 399471 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.99 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2018-04 Километража 393965 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2790 кг
Година 1994-01-20 Километража 190300 км Сила
Германија, Raesfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се