Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Франција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 460000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Франција, Sens
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 392872 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Камион фургон
Година 04/2001 Километража 516926 км Сила
Франција, Saint-Désirat
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 05/2016 Километража 113870 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-07 Километража 700000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 415000 км Сила
Франција, Rungis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14140 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2009 Километража 624883 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14560 кг Евро Euro 6 Зафатнина 112.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 700000 км Сила
Франција, FLORANGE
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се