Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Финска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Финска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион-ладилник
Носивост 7300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 421000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 286249 км Сила
Финска, Oulu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 01/2008 Километража 768189 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1159999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1549999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 16860 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 469750 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 385992 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 59414 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2014 Километража 91963 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 469999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се