Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 1424 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ: 1424 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 515 CDi Manual Gearbox
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1910 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20.82 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-08-27 Километража 414089 км Сила 150 кс
Холандија, Borssele
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2532 L/NR 6x2 Getränkewagen, Lift-/L
15
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04 Километража 293450 км Сила 408 кс
Германија, Bovenden
камион фургон MERCEDES-BENZ Unimog 4x4 5-Cilinder
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1959-01-01 Километража 999999 км Сила
Холандија, Zwaag
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1928L
10
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 46.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09 Километража 609019 км Сила 280 кс
Белгија, Wingene
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS MP3 V6 2536 EURO 5, 6X2 BOX - 2012 - SG61 ONZ
13
Контактирајте го продавачот
17.090 € GBP 14.750 GBP
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 559194 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион фургон MERCEDES-BENZ Axor 1833L
15
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8980 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-12 Километража 368349 км Сила 326 кс
Германија, Bovenden
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1824 L
28
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8135 кг Евро Euro 5
Година 2011-01-01 Километража 400559 км Сила 238 кс
Холандија, Leende
камион со завеса MERCEDES-BENZ Atego 1518 + Manual + Electric sail + Dhollandia Lift
27
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8855 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-09-13 Километража 259677 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 816 L Box
23
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2190 кг Евро Euro 5
Година 2010-04-14 Километража 319431 км Сила 160 кс
Холандија, Zwaag
камион фургон MERCEDES-BENZ AXOR 1824 L 4X2 Bakwagen
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10205 кг Евро Euro 5
Година 2010-04-15 Километража 584709 км Сила 240 кс
Холандија, Zwaag
камион со завеса MERCEDES-BENZ Atego 1823 BLATT/BLATT - LAMMES/LAMMES EURO 2
9
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10800 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-12-08 Километража 392000 км Сила 230 кс
Белгија, GENK
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 Euro 5 / Automatic / Box 6 mtr / Loadlift / APK TUV 1
20
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-30 Километража 650841 км Сила 177 кс
Холандија, Tilburg
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 4X2 ATP FRC LBW Trennwand CLassicSpace Euro 6
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016-07-21 Километража 372598 км Сила 230 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 816 4X2 Manual Ladebordwand ClassicSpace Euro 6
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2180 кг Евро Euro 6
Година 2016-08-16 Километража 113432 км Сила 160 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MERCEDES-BENZ 12.17, box trucks / box vans
6
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 10/2000 Километража 403198 км Сила
Литванија, Lieplaukalė
камион фургон MERCEDES-BENZ 1117
13
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1994-12-29 Километража 333211 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1424 огласа
Прикажи
Претплати се