Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Естонија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1010000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7556 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 831871 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 500746 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 49.92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12 Километража 359000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5315 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05-31 Километража 542997 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3805 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 145000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 506146 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2010 Километража 215514 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12295 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 453220 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13850 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 462506 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8725 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2003 Километража 440376 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 282907 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
42.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13485 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 597000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 252500 км Сила
Естонија, Purku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се