Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 920000 км Сила
Чехија, Jičín
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража 837703 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража 778669 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2009 Километража 546000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 37.82 м³
Година 2016-12 Километража 494490 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 37.82 м³
Година 2017-10 Километража 393500 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 37.82 м³
Година 2017-05 Километража 392500 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража 898831 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
20.420 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 04/2012 Километража 854661 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 44.42 м³
Година 2008 Километража 764000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2004 Километража 1223000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
49.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 332585 км Сила
Чехија, Strančice
камион со завеса MERCEDES-BENZ AXOR 1824
1
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 478760 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5360 кг Евро Euro 1 Зафатнина 49.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 489498 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-05 Километража 806580 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³
Година 2014-08 Километража 682927 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 668320 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5605 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 672518 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Камион работилница
Евро Euro 3
Година 2005-05 Километража 305916 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 110.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1087396 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
46.300 €
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 870800 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Praha
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 952117 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2009-01 Километража 1451470 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5900 кг Евро Euro 5
Година 06/2012 Километража 880095 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се