Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Бугарија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € BGN 35.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 354000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
6.903 € BGN 13.500 BGN
Камион фургон
Носивост 3800 кг
Година 1998 Километража 360000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 11/2008 Километража 433930 км Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
25.513,86 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 45.63 м³
Година 2006 Километража 671000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
20.963,29 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 603000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
19.889,56 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 738000 км Сила
Бугарија, Пловдив
камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-06-03 Километража 1118000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
13.040 € BGN 25.500 BGN
Изотермален камион
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 304000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
10.230 € BGN 20.000 BGN
Камион со церада
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1170000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-03-01 Километража 401000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 29710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 113.62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-18 Километража 760000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
16.870 € BGN 33.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 219000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
10.170 € BGN 19.900 BGN
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42.01 м³
Година 2007 Километража 809000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15920 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02-14 Километража 567000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 839000 км Сила
Бугарија, Бусманци
Контактирајте го продавачот
36.999 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05-16 Километража 295000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
25.510 € BGN 49.900 BGN
Камион фургон
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 109000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се