Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

121 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 464000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05-04 Километража 378000 км Сила
Белгија, Ardooie
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4465 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-03-26 Километража 254085 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 411058 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2415 кг
Година 2005-11-08 Километража 186825 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9590 кг Евро Euro 5
Година 2011-10-17 Километража 652980 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5235 кг Евро Euro 4
Година 2007-11-27 Километража 366280 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10518 кг Евро Euro 4
Година 2008-04-28 Километража 621300 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9310 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-26 Километража 464980 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4620 кг Евро Euro 5
Година 2012-03-22 Километража 564215 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5300 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1983 Километража 600000 км Сила
Белгија, Puurs-Sint-Amands
Контактирајте го продавачот
аукција 19.000 €
Камион фургон
Година 2015 Километража 388000 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2004 Километража 440000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2008 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2640 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 258382 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 437000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 01/2006 Километража 555000 км Сила
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-13 Километража 539699 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 20.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 460496 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се