Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Австрија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 178014 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 149997 км Сила
Австрија, Laakirchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 459256 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7450 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 380205 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 51.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража 153907 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 492447 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
49.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 43.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 157295 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
51.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 144044 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 480284 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
65.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7475 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 214868 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
79.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 145382 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 42.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10 Километража 186123 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-08 Километража 14900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
103.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10960 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража 89930 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
53.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6726 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 155293 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 893500 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
76.100 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 99250 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
78.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 46.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 70652 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
119.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7394 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 226946 км Сила
Австрија, Laakirchen
камион со церада MERCEDES-BENZ 809/37 камион со церада MERCEDES-BENZ 809/37
2
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-11 Километража 160000 км Сила
Австрија, Gratkorn/Graz
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-11 Километража 455000 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
44.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1295 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 209781 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
52.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 274153 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
50.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 90319 км Сила
Австрија, Laakirchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се