Филтри -

Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 1283 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1283 огласа: Камиони со затворена каросерија MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1845 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-27 Километража 412389 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.060 € PLN 330.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8700 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 330000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.010 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 449875 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 1680 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 445175 км Сила
Холандија, Oirschot
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Камион со церада
Година 1978-08 Километража 125000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 36 м³
Година 2001-03 Километража 378997 км Сила
Германија, Bovenden
камион со завеса MERCEDES-BENZ ATEGO 818
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2012 Километража 341794 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 7420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2012-09 Километража 444937 км Сила
Германија, Deggendorf
аукција 3.294 € SEK 37.100 SEK
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 342150 км Сила
Шведска, Karlstad
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4910 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 315061 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 2480 кг
Година 2007 Километража 372838 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 607827 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4582 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 136000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 590000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 540000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2013 Километража 250000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 10/2017 Километража 450000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10060 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 743761 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
264.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража 23055 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011-11 Километража 400000 км Сила
Германија, Bedburg
Контактирајте го продавачот
93.200 € PLN 439.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 14326 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.44 м³
Година 2019 Километража 406000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7844 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 393645 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
52.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26730 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража 820000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
13.800 € PLN 65.000 PLN
Камион-ладилник
Година 2010 Километража 600000 км Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 12/2008 Километража 3500 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.350 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 10/2009 Километража 1400 км Сила
Турција
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1283 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се