Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAZDA

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAZDA: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.685 € RUB 400.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг
Година 1994 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.783 € RUB 750.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.198 € RUB 700.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1997 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
17.180 € RUB 1.467.000 RUB
Камион фургон
Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 367000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85N камион фургон MAZDA TITAN LMR85N
2
Контактирајте го продавачот
33.850 € RUB 2.890.000 RUB
Камион фургон
Носивост 3000 кг Зафатнина 15.46 м³
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN
3
Контактирајте го продавачот
14.530 € RUB 1.240.000 RUB
Камион фургон
Година 2013 Километража 70000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
31.540 € RUB 2.693.000 RUB
Камион фургон
Година 2012 Километража 196000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85AN камион фургон MAZDA TITAN LMR85AN
2
Контактирајте го продавачот
30.670 € RUB 2.619.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 17.13 м³
Година 2011 Километража 184000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN
2
Контактирајте го продавачот
35.660 € RUB 3.045.000 RUB
Камион фургон
Носивост 3500 кг Зафатнина 20.04 м³
Година 2012 Километража 196000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LJR85AN камион фургон MAZDA TITAN LJR85AN
2
Контактирајте го продавачот
14.820 € RUB 1.266.000 RUB
Камион фургон
Година 2012 Километража 192000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN
2
Контактирајте го продавачот
31.830 € RUB 2.718.000 RUB
Камион фургон
Носивост 3500 кг Зафатнина 22.87 м³
Година 2012 Километража 188000 км Сила
Русија
камион со церада MAZDA TITAN LJR85A камион со церада MAZDA TITAN LJR85A
2
Контактирајте го продавачот
19.950 € RUB 1.704.000 RUB
Камион со церада
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 153000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
18.800 € RUB 1.605.000 RUB
Камион фургон
Носивост 1900 кг Зафатнина 12.74 м³
Година 2011 Километража 285000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 2009-01 Километража 177144 км Сила 143 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се