Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAZ од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAZ од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
камион со церада MAZ 6312С9-520-010 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14250 кг Зафатнина 48.9 м³
Година Километража Сила 412 кс
Украина, м. Харків
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MAZ 6310Е9-520-031 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14210 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56 м³
Година Километража Сила 435 кс
Украина, м. Харків
камион со церада MAZ 5340С3-570-000 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 10230 кг Зафатнина 38.74 м³
Година Километража Сила 270 кс
Украина, м. Харків
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.824 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Украина, Чернігівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила 275 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Носивост 7820 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 6312 (A5, A8, A9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340A8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5309 Полноприводный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340 (19, E9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 6317 (05, 08) Полноприводный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се