Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAZ - Казахстан: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAZ 437130-331 + приколка со церада камион со церада MAZ 437130-331 + приколка со церада
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-4371V2-532-000) камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-4371V2-532-000)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса MAZ 5340E9-520-031 + приколка завеса камион со завеса MAZ 5340E9-520-031 + приколка завеса
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8850 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила 435 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 631019-420-031 камион со церада MAZ 631019-420-031
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14210 кг
Година Километража Сила 435 кс
Казахстан, Алматы
камион со завеса MAZ 534019-420-031 + приколка завеса камион со завеса MAZ 534019-420-031 + приколка завеса
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8750 кг
Година Километража Сила 435 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4381N2-522-000 (-522-030) камион со церада MAZ 4381N2-522-000 (-522-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 5650 кг
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371N2-531-030 (-532-030) камион со церада MAZ 4371N2-531-030 (-532-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371N2-521-030 (-522-030) камион со церада MAZ 4371N2-521-030 (-522-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4450 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 533603-221 камион со церада MAZ 533603-221
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3
Година Километража Сила 250 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-532-000) камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-532-000)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-522-000 камион со церада MAZ 4371V2-522-000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4350 кг Зафатнина 35 м³
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 631208-020-010 камион со церада MAZ 631208-020-010
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14050 кг Евро Euro 2 Зафатнина 45.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 400 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-528-000 камион со церада MAZ 4371V2-528-000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4850 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 533632-321 камион со церада MAZ 533632-321
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 9500 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила 245 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 6310Е9-520-031 камион со церада MAZ 6310Е9-520-031
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14210 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се