Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAZ

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAZ: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со церада MAZ 6312 (A5, A8, A9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5309 Полноприводный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион со церада MAZ 5340A8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340 (19, E9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 6317 (05, 08) Полноприводный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
камион со церада MAZ 6310Е9-520-031 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14210 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56 м³
Година Километража Сила 435 кс
Украина, м. Харків
камион со церада MAZ 6312С9-520-010 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14250 кг Зафатнина 48.9 м³
Година Километража Сила 412 кс
Украина, м. Харків
камион со церада MAZ 5340С3-570-000 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 10230 кг Зафатнина 38.74 м³
Година Километража Сила 270 кс
Украина, м. Харків
камион-ладилник MAZ 427041 280
5
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.726 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Украина, Чернігівка
нови камион со церада MAZ 534026
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 9860 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 292 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 6312E8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14230 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 428 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 5340C5-8520-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 10260 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 328 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 4371C0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4400 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 437121-521-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4450 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 185 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 5340C3-520-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 10730 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 273 кс
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се