Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN - Узбекистан: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса MAN  CLA 31.280 6X4 BB 16 т
1
Контактирајте го продавачот
75.320 € UZS 837.000.000 UZS
Камион со завеса
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион со церада MAN TGS 26.400
1
Контактирајте го продавачот
112.400 € UZS 1.250.000.000 UZS
Камион со церада
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
изотермален камион MAN CLA 16.230
1
Контактирајте го продавачот
58.040 € UZS 645.000.000 UZS
Изотермален камион
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
камион фургон MAN CLA 31.280 6X4 BB
1
Контактирајте го продавачот
65.920 € UZS 732.500.000 UZS
Камион фургон
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 48 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
изотермален камион MAN TGS 26.400 6X4 BL 16 т
1
Контактирајте го продавачот
112.400 € UZS 1.250.000.000 UZS
Изотермален камион
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се