Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

51 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2005 Километража 338000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2008 Километража 618000 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
58.400 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 16420 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 678000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7500 кг
Година 2012 Километража 320000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5345 кг
Година 2002 Километража 265000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2006 Километража 76192 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2013 Километража 462179 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2011 Километража 853000 км Сила
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 135000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 626000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 40.42 м³
Година 2012-03 Километража 835497 км Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2013 Километража 399000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14990 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 407000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2015-02 Километража 376192 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5400 кг
Година 2019 Километража 159000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 598000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
58.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2017 Километража 694000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2010 Километража 489000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2017 Километража 554000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 09/2013 Километража 224000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2009 Километража 970000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2016 Километража 254000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5595 кг Зафатнина 48 м³
Година 2015 Километража 669356 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 15175 кг
Година 2013 Километража 636249 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2095 кг
Година 2010 Километража 859110 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се