Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.441 €
Камион со завеса
Носивост 8200 кг Евро Euro 2 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 16 палети
Година 1995 Километража 1200000 км Сила
Украина, Харків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5000 кг
Година 2011 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
31.800 US$ EUR ≈ 29.580 €
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 600 км Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.720 €
Камион со завеса
Година 2004 Километража 568000 км Сила
Украина, Пустомити
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се