Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN од Словенија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.6 м³
Година 2011 Километража 484000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 59.45 м³
Година 2014 Километража 783220 км Сила
Словенија, Šentjur
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 765000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 601000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 41.67 м³
Година 2019 Километража 118000 км Сила
Словенија, Šentjur
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се