Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Швајцарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.522 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1750 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 408595 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.826 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 558551 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
10.226 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-20 Километража 277674 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08-18 Километража 923684 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
26.098 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 45.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 470265 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се