Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

81 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 712000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2009 Километража 330000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса MAN L2000-12.224LLC камион со завеса MAN L2000-12.224LLC
2
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1999 Километража 970000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 620000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9140 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 510000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-11-06 Километража 1300000 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 398000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион со завеса
Година 2006-07-01 Километража 999565 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2018 Километража 465000 км Сила
Шпанија, Lucena
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 360415 км Сила
Шпанија
камион за сладолед MAN 6100F
1
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, Uxes
камион фургон MAN TGL 8.220 камион фургон MAN TGL 8.220 камион фургон MAN TGL 8.220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2019 Километража 113000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион со завеса
Година 06/2006 Километража 1180760 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион со завеса
Година 01/2002 Километража 772408 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 05/2015 Километража 420811 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 05/2015 Километража 420811 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 08/2013 Километража 503666 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 06/2010 Километража 457000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 11/2008 Километража 518777 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 05/2009 Километража 580000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион фургон
Година 02/2011 Километража 318106 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион фургон
Година 05/2012 Километража 620914 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 10/2008 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 03/2011 Километража 230000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се