Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 10900 кг Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 149000 км Сила
Романија, Frasin - Bucsoaia
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2010 Километража 1101813 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
64.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2019 Километража 212299 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Година 2005 Километража 795000 км Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се