Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Камион фургон
Година 06/1997 Километража 393456 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража Сила
Португалија, Mozelos SMF
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12-21 Километража 395000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9235 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.71 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 365000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 181274 км Сила
Португалија, Perafita
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 184685 км Сила
Португалија, Perafita
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се