Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Полска

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

125 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.680 € PLN 330.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Капацитет 19 палети
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
88.190 € PLN 395.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13573 кг Евро Euro 6 Капацитет 20 палети
Година 2018 Километража 220000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
28.800 € PLN 129.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 57.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 999000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
53.360 € PLN 239.000 PLN
Камион со церада
Носивост 6225 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 632000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 450000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 9600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6871 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 24 палети
Година 2015 Километража 366000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3030 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 11/2013 Километража 349000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
64.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11720 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-12 Километража 405000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3945 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 05/2014 Километража 300000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
21.210 € PLN 95.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 5180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2013 Километража 550000 км Сила
Полска, Radomsko
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 64500 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
камион фургон MAN TGL 12.180 euro 5,18 palet, kontener poduszki winda klapa
1
Контактирајте го продавачот
12.500 € PLN 56.000 PLN
Камион фургон
Носивост 5120 кг
Година 2008 Километража 372000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
57.830 € PLN 259.000 PLN
Камион со церада
Носивост 5900 кг
Година 2018 Километража 597000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
41.980 € PLN 188.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9745 кг Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети
Година 12/2016 Километража 460000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
35.280 € PLN 158.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 7920 кг Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети
Година 12/2017 Километража 660000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
51.350 € PLN 230.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13960 кг Капацитет 19 палети
Година 01/2016 Километража 450000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
12.280 € PLN 55.000 PLN
Камион фургон
Носивост 5200 кг
Година 2008 Километража 690000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
53.360 € PLN 239.000 PLN
Камион со церада
Носивост 5886 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 589000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
44.430 € PLN 199.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 254000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
24.340 € PLN 109.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-12 Километража 366945 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
72.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13070 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 610000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
12.260 € PLN 54.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 11860 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1029000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
47.400 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 6385 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12 Километража 340000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
8.038 € PLN 36.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 328905 км Сила
Полска, Barcin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се