Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Норвешка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN од Норвешка: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.986 €
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 200000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.949 €
Камион фургон
Година 2005 Километража 210000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
67.734 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 487000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.111 €
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.581 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 632000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.211 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.922 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 464607 км Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
12.048 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 694000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
67.113 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 48.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 305984 км Сила
Норвешка, Agder
Контактирајте го продавачот
19.963 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 788000 км Сила
Норвешка, Trøndelag
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се