Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 6940 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 335000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
68.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2019 Километража 217116 км Сила
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 4075 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2010 Километража 683000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 47.43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2018 Километража 285000 км Сила
Литванија, Alytus
камион фургон MAN 17-232
1
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 06/1989 Километража 555555 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2007 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2011 Километража 410792 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2005 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2004 Километража 711000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 49.08 м³
Година 2010 Километража 769000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион фургон
Носивост 5640 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 435000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38.73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Каунас
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 08/2000 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-05 Километража 210202 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2005 Километража 437000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 04/2006 Километража 1354881 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 1
Година 03/2001 Километража 913872 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2003 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража 736000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2006 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион-ладилник
Носивост 3550 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 387000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се