Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Италија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN од Италија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN ME 250 B - Centinato Alla Francese
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион со церада
Носивост 3740 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 831000 км Сила 250 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион со церада MAN TGM 12.290
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-04-08 Километража 387522 км Сила 290 кс
Италија, Verona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MAN TGM 15.290
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2016-12-22 Километража 248630 км Сила
Италија, Verona
камион со церада MAN TGA 26.480
30
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2003 Километража 470000 км Сила 480 кс
Италија, Cremona
камион со церада MAN 11.224 new motor
15
Контактирајте го продавачот
3.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Година 1999 Километража 720000 км Сила
Италија, Rimini
камион со церада MAN TGL 12.240
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 4 Зафатнина 46.56 м³
Година 03/2009 Километража 719000 км Сила 240 кс
Италија, Calenzano
камион со завеса MAN TGL 12.240
10
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 719000 км Сила 240 кс
Италија, Calenzano
камион фургон MAN TGL 8.220 FURGONE+PEDANA
15
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион фургон
Носивост 2490 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07 Километража 300000 км Сила 220 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион фургон MAN TGL 12.250 E5 FURGONE 8 MT PEDANA IDRAULICA
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-04 Километража 300000 км Сила 250 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион фургон MAN AG 18 310F
9
Контактирајте го продавачот
9.638 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 8390 кг
Година 2003-04-10 Километража Сила
Италија, Thiene
камион со церада MAN LE20.280 CENTINATO IN ADR / PEDANA
12
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион со церада
Носивост 11880 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 318614 км Сила 280 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион со завеса MAN ME 14 280
11
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6450 кг Евро Euro 3 Зафатнина 62.04 м³
Година 2002-06 Километража 568000 км Сила 280 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион фургон MAN TGX 26.470 LAMBERET
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година Километража Сила 470 кс
Италија, Calenzano
камион фургон MAN Tgx 26.440 Furgone Con Sponda
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 502417 км Сила
Италија, Verona
камион фургон MAN 10.163
14
Контактирајте го продавачот
7.198 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 6450 кг Евро Euro 2
Година 1997-11-13 Километража 1000002 км Сила
Италија, Thiene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се