Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Хрватска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1550000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5575 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01 Километража 247333 км Сила
Хрватска, Čakovec
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1550000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 914000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
52.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 114 м³
Година Километража 837879 км Сила
Хрватска, Bedenica
камион-ладилник MAN TGM 18.290 камион-ладилник MAN TGM 18.290 камион-ладилник MAN TGM 18.290
3
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2015 Километража 999999 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Камион-автобус
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 700000 км Сила
Хрватска, Novo Selo Palanječko
воен камион MAN 630.2 воен камион MAN 630.2 воен камион MAN 630.2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 1962 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се