Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

133 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
MAN TGM
4 ч.
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 895676 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6618 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 460000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10580 кг Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 398000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг Евро Euro 2
Година 1999-11-01 Километража 656358 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4780 кг Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 524000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2900 кг Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 605796 км Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9460 кг Евро Euro 6
Година 2018-03-01 Километража 542062 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-01 Километража 302822 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 2015-09-01 Километража 242858 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-01 Километража 281437 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16100 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-01 Километража 173577 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10815 кг Евро Euro 5
Година 2012-03-01 Километража 925090 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 232321 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10940 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 354750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10220 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 152553 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5970 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 276637 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8020 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 410000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5221 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 357000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 16380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 510000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 10475 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 492938 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10475 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 492938 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 01/2002 Километража 1000000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3070 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 285000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1965 кг Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 339500 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6140 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 524223 км Сила
Холандија, Zevenhuizen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се