Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Германија

Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

194 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.661 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 578745 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
13.449 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2013-07 Километража 419 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Капацитет 10 палети
Година 2010-06 Километража 292309 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13045 кг Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 841668 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2690 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01 Километража 332342 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2390 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 513000 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12-21 Километража 394891 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Камион фургон
Година 1991 Километража 159100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 34 м³
Година 2015-01 Километража 437390 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 34 м³
Година 2015-01 Километража 437390 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 1
Година 02/1996 Километража 309000 км Сила
Германија, Bad Fallingbostel
камион со церада MAN TGL 8.220 4X2 BL LX Pritsche-Plane Standklima
1
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1790 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 463630 км Сила
Германија, Duisburg
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 17100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12 Километража 155000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7345 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2018-04 Километража 303445 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
6.390 €
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2004 Километража 344437 км Сила
Германија, Lübbecke
камион со завеса MAN TGL8.240 G.Haus/2xBett Klima AHK камион со завеса MAN TGL8.240 G.Haus/2xBett Klima AHK
2
Контактирајте го продавачот
9.590 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 998000 км Сила
Германија, Lübbecke
камион со завеса MAN TGL8.240 G.Haus/2xBett Klima AHK камион со завеса MAN TGL8.240 G.Haus/2xBett Klima AHK
2
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 998000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2003 Километража 651123 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 517000 км Сила
Германија, Lübbecke
камион со завеса MAN 8.240TGL Euro:4 G.Haus/Hochdach Klima Stand камион со завеса MAN 8.240TGL Euro:4 G.Haus/Hochdach Klima Stand
2
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 815000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 344437 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16580 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12 Километража 155000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6 Зафатнина 22.14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 313024 км Сила
Германија, Freiberg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се