Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Франција

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 381982 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Камион фургон
Година 2007-08-09 Километража 530000 км Сила
Франција, ANOULD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 5.075 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 406171 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2001 Километража 737000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2013 Километража 375000 км Сила
Франција, Remomeix
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 10/2009 Километража 780299 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража 6340000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2003 Километража 1255000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2001 Километража 211000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1995 Километража 435000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 920000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 05/2019 Километража 252680 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8290 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2018 Километража 242810 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 09/2002 Километража 575823 км Сила
Франција, ILLKIRCH
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се