Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Финска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 859999 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 411499 км Сила
Финска, Vantaa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAN TGX 35.560 8X4
1
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 795000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 1 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 54.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Seinäjoki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 70999 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.46 м³
Година 2012 Километража 172999 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Joensuu
Контактирајте го продавачот
152.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 112499 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 469500 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 348999 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 382000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се