Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Европа

Резултати од пребарување: 846 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

846 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.060 € PLN 330.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 14850 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
камион со завеса MAN TGS 26.360
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2016 Километража 350575 км Сила
Обединето Кралство, Offsite
камион фургон MAN TGM 15.250 KSA Umpikori+ TL Nostin камион фургон MAN TGM 15.250 KSA Umpikori+ TL Nostin
2
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 251999 км Сила
Финска, Espoo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 36.91 м³
Година 2016 Километража 682874 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Камион фургон
Година 10/2015 Километража 847172 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9000 кг Евро Euro 2
Година 1999-11-30 Километража 893000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 999999 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Камион со завеса
Носивост 7760 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.75 м³
Година 2013 Километража 840336 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
37.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2580 кг
Година 2009 Километража 689000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
MAN TGM
5 ч.
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 895676 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2017-06-26 Километража 147066 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6618 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 460000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10580 кг Евро Euro 6
Година 01/2015 Километража 398000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 03/2015 Километража 327000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2015 Километража 266000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2530 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.26 м³
Година 2015-09 Километража 743335 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
MAN TGX
7 ч.
23.900 €
Камион со завеса
Носивост 7760 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.75 м³
Година 2013 Километража 840336 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5720 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 450000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг Евро Euro 2
Година 1999-11-01 Километража 656358 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 45.06 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 297377 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13400 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 623490 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
22.480 € PLN 105.900 PLN
Камион фургон
Година 2012 Километража 526000 км Сила
Полска, Grzędy
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 846 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се