Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Естонија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4925 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 242000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10755 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 515014 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8245 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 449444 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7085 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 105856 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.564 €
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 365000 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2215 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 355000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2016 Километража 594000 км Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 55.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06 Километража 760000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 425714 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5640 кг
Година 01/2005 Километража 310158 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 294700 км Сила
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 28040 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1141171 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 213000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Камион со завеса
Носивост 28600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1030000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6130 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 589764 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2004 Километража 665008 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 593000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8845 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 434651 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-12 Километража 321000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5925 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 436000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се