Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Данска

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN од Данска: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAN TGL 8.180
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3260 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 195000 км Сила 180 кс
Данска, Kolding
камион-ладилник MAN TGL 12.210
9
Контактирајте го продавачот
7.934 € DKK 59.000 DKK
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила 210 кс
Данска, Hjørring
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MAN 26.340
8
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион-ладилник
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.73 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05 Километража 145368 км Сила 340 кс
Данска, Hedensted
камион фургон MAN 8.180 TGL
7
Контактирајте го продавачот
9.279 € DKK 69.000 DKK
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 36 м³
Година 2009 Километража 340257 км Сила
Данска, Hjørring
камион фургон MAN TGL 12.180 BL
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6375 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.85 м³
Година 2012-10 Километража Сила 180 кс
Данска, Silkeborg
камион-ладилник MAN TGM 15-240 BL
23
Побарајте цена
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6200 кг Зафатнина 44.09 м³
Година 2007-05 Километража Сила 240 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон MAN 12-220
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5600 кг Зафатнина 36.44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04 Километража 275000 км Сила 220 кс
Данска, Kolding
камион фургон MAN TGS 26-440 komplet træk + приколка фургон
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 15750 кг Евро Euro 6
Година 2014-11 Километража Сила 440 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон MAN 15.240 TGM
11
Контактирајте го продавачот
10.490 € DKK 78.000 DKK
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 44.65 м³
Година 2007 Километража Сила
Данска, Hjørring
камион-ладилник MAN TGM 15.250
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6850 кг Евро Euro 5
Година 2010-08 Километража 395000 км Сила 250 кс
Данска, Kolding
камион фургон MAN TGA 4X2
12
Контактирајте го продавачот
7.773 € DKK 57.800 DKK
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила 350 кс
Данска, Hjørring
камион фургон MAN TGL 8.180 BL "Lift"
13
Контактирајте го продавачот
4.975,73 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 34.09 м³
Година 2006-11 Километража 213051 км Сила 179 кс
Данска, Padborg
камион-ладилник MAN TGA 26-400 LL
31
Побарајте цена
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13875 кг Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража Сила 400 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон MAN 12.180 TGL
7
Контактирајте го продавачот
6.993 € DKK 52.000 DKK
Камион фургон
Носивост 6375 кг Евро Euro 4 Зафатнина 41.49 м³
Година 2008 Километража 425000 км Сила
Данска, Hjørring
камион-ладилник MAN 26.320
13
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-ладилник
Носивост 12575 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.14 м³
Година 2013-06 Километража 345567 км Сила 320 кс
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се