Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5425 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.69 м³
Година 2015-06 Километража 534000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 451200 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9300 кг
Година 2001-02 Километража 1014983 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 451200 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража 793300 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион со завеса
Капацитет 18 палети
Година 2014 Километража 617000 км Сила
Чехија, Hodonín
Контактирајте го продавачот
47.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5440 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 403592 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
15.110 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1477488 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 349493 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53.66 м³ Капацитет 18 палети
Година 2008-09 Километража 928676 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 53.66 м³ Капацитет 18 палети
Година 2008-09 Километража 928676 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
68.050 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Капацитет 21 палети
Година 2018-07 Километража 678259 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
42.510 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 53.97 м³
Година 2018 Километража 511258 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 38.32 м³ Капацитет 17 палети
Година 2009-06 Километража 992070 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 36.76 м³ Капацитет 15 палети
Година 2013-12 Километража 689982 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 814654 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 174.1 м³
Година 2015-05 Километража 814654 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 1036849 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01 Километража 498000 км Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 39.94 м³ Капацитет 18 палети
Година 2012-08 Километража 592922 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5490 кг Евро Euro 5
Година 2010-10 Километража 813300 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
камион со завеса MAN TGA 26.480
1
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13740 кг Евро Euro 3 Зафатнина 52.17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1172805 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.050 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Капацитет 17 палети
Година 2006-10 Километража 949627 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.650 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 580959 км Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5440 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 769025 км Сила
Чехија, Strančice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се