Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Бугарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MAN од Бугарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € BGN 35.000 BGN
Камион фургон
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 233000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
19.940,69 €
Камион со церада
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1151000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11500 кг Евро Euro 2
Година 04/1993 Километража 118000 км Сила
Бугарија, Казанлък
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража 698000 км Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 396000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
12.780 € BGN 25.000 BGN
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 109.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05-12 Километража 768835 км Сила
Бугарија, Пловдив
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се